Poradnik

PORADNIK DLA RAD RODZICÓW

Szkoła przyjazna dzieciom może być stworzona tylko wspólnie, przez rodziców, nauczycieli i uczniów. Rodzice mogą i chcą pomóc dyrektorom i nauczycielom w zapewnieniu młodemu pokoleniu edukacji na miarę wyzwań XXI wieku. Do realizacji tego celu niezbędna jest wiedza na temat praw, obowiązków i form działania rad rodziców.

Jak osiągać porozumienie? Jak rozwiązywać wiele pojawiających się problemów? Jak wpływać na życie i profil szkoły? O tym wszystkim mówi wydany przez Fundację „Rodzice Szkole” poradnik:

RODZICE - PARTNERZY I SPRZYMIERZEŃCY

 

 Przygotowany przez praktyków i aktywnych członków rad rodziców poradnik zawiera:  

  • kompletne zestawienie regulacji prawnych dotyczących funkcjonowania rad rodziców (gospodarki finansowej, organizacji, kompetencji, miejsca w strukturze szkoły oraz w środowisku lokalnym);
  • ciekawe przykłady z codziennej praktyki;
  • płytę CD z wzorami podstawowych dokumentów do bezpośredniego wykorzystania w bieżącej działalności rad rodziców.

Poradnik wyróżnia się:

  • przystępną formą i efektowną szatą graficzną;

  • niską ceną – tylko 20 za egzemplarz (plus koszt przesyłki: ekonomiczna - 2,60 zł, priorytetowa – 3,20 zł). Przy zamówieniu 50 egzemplarzy udzielamy 10%, a przy zamówieniu 100 egzemplarzy 20% rabatu.

Zamówienia z podanym adresem, ilością egzemplarzy i formą ich dostarczenia prosimy składać drogą mailową, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Numer konta do wpłaty: 95 1320 1104 3036 9430 2000 0001

Zamówione egzemplarze wysyłamy niezwłocznie po otrzymaniu wpłaty. 

Zarząd Fundacji „Rodzice Szkole”


Poradnik Rodzice Partnerzy i Sprzymierzeńcy w wersji elektronicznej

Uwaga! Zaktualizowane wydanie poradnika Rodzice Partnerzy i Sprzymierzeńcy w wersji elektronicznej już w sprzedaży. Cena tylko 10 złotych.

Aby go otrzymać należy:

  • wpłacić  10 zł  na konto Fundacji „Rodzice Szkole” , nr konta: 95 1320 1104 3036 9430 2000 0001 (w szczegółach płatności należy  wpisać imię i nazwisko osoby zamawiającej / nazwę instytucji oraz frazę: „Poradnik ”);
  • przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. informację o dokonanej wpłacie  wraz z adresem poczty elektronicznej na który należy przekazać  zakupiony poradnik.

Zamówione egzemplarze - w formie pliku pdf,  wraz z  pakietem wzorów dokumentów, pomocnych w pracy rady rodziców w formie Word - wysyłamy pocztą elektroniczną  w ciągu  24 godzin od  potwierdzenia dokonania wpłaty.

Krzysztof Zuba

Rzecznik Prasowy Fundacji „Rodzice Szkole”