This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 

Poradnik

PORADNIK DLA RAD RODZICÓW

Szkoła przyjazna dzieciom może być stworzona tylko wspólnie, przez rodziców, nauczycieli i uczniów. Rodzice mogą i chcą pomóc dyrektorom i nauczycielom w zapewnieniu młodemu pokoleniu edukacji na miarę wyzwań XXI wieku. Do realizacji tego celu niezbędna jest wiedza na temat praw, obowiązków i form działania rad rodziców.

Jak osiągać porozumienie? Jak rozwiązywać wiele pojawiających się problemów? Jak wpływać na życie i profil szkoły? O tym wszystkim mówi wydany przez Fundację „Rodzice Szkole” poradnik:

RODZICE - PARTNERZY I SPRZYMIERZEŃCY

 

 Przygotowany przez praktyków i aktywnych członków rad rodziców poradnik zawiera:  

  • kompletne zestawienie regulacji prawnych dotyczących funkcjonowania rad rodziców (gospodarki finansowej, organizacji, kompetencji, miejsca w strukturze szkoły oraz w środowisku lokalnym);
  • ciekawe przykłady z codziennej praktyki;
  • wzory podstawowych dokumentów do bezpośredniego wykorzystania w bieżącej działalności rad rodziców.

Poradnik wyróżnia się:

  • przystępną formą i efektowną szatą graficzną;

  • niską ceną – tylko 10 zł.

Zamówienia prosimy składać drogą mailową, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Numer konta do wpłaty: 95 1320 1104 3036 9430 2000 0001

Zamówiony poradnik - w formie pliku pdf,  wraz z  pakietem wzorów dokumentów, pomocnych w pracy rady rodziców w formie Word - wysyłamy pocztą elektroniczną  w ciągu  24 godzin od otrzymaniu w/w informacji. 

Zarząd Fundacji „Rodzice Szkole”
tel. +48 721 326 336