Poradnik

PORADNIK DLA RAD RODZICÓW

Szkoła przyjazna dzieciom może być stworzona tylko wspólnie, przez rodziców, nauczycieli i uczniów. Rodzice mogą i chcą pomóc dyrektorom i nauczycielom w zapewnieniu młodemu pokoleniu edukacji na miarę wyzwań XXI wieku. Do realizacji tego celu niezbędna jest wiedza na temat praw, obowiązków i form działania rad rodziców.

Jak osiągać porozumienie? Jak rozwiązywać wiele pojawiających się problemów? Jak wpływać na życie i profil szkoły? O tym wszystkim mówi wydany przez Fundację „Rodzice Szkole” poradnik:

RODZICE - PARTNERZY I SPRZYMIERZEŃCY

 

 Przygotowany przez praktyków i aktywnych członków rad rodziców poradnik zawiera:  

  • kompletne zestawienie regulacji prawnych dotyczących funkcjonowania rad rodziców (gospodarki finansowej, organizacji, kompetencji, miejsca w strukturze szkoły oraz w środowisku lokalnym);
  • ciekawe przykłady z codziennej praktyki;
  • wzory podstawowych dokumentów do bezpośredniego wykorzystania w bieżącej działalności rad rodziców.

Poradnik wyróżnia się:

  • przystępną formą i efektowną szatą graficzną;

  • niską ceną – tylko 10 zł.

Zamówienia prosimy składać drogą mailową, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Numer konta do wpłaty: 95 1320 1104 3036 9430 2000 0001

Zamówiony poradnik - w formie pliku pdf,  wraz z  pakietem wzorów dokumentów, pomocnych w pracy rady rodziców w formie Word - wysyłamy pocztą elektroniczną  w ciągu  24 godzin od otrzymaniu w/w informacji. 

Zarząd Fundacji „Rodzice Szkole”
tel. +48 721 326 336