logofundacji

Finanse Rad Rodziców

Szanowni Państwo,

wychodząc naprzeciw zgłaszanym przez liczne środowiska rodzicielskie postulatom dotyczącym gospodarki finansowej rad rodziców, Fundacja „Rodzice Szkole” przygotowuje, we współpracy z firmą eduPAY Polska, program internetowego zarządzania finansami rad rodziców.

Ułatwi on radom rodziców prowadzenie i dokumentowanie swojej gospodarki finansowej z zachowaniem pełnej przejrzystości i bezpieczeństwa prawnego, oraz umożliwi wszystkim rodzicom danej szkoły bezpośredni dostęp do związanych z tym procesem informacji.

Zaletami proponowanej aplikacji zatytułowanej Finanse Rad Rodziców są:

  • Prowadzenie księgowości zgodnie z zapisami Ustawy o rachunkowości
  • Przejrzyste zestawienie stanu finansów i sposobu wydatkowania środków
  • Nowoczesne metody płatności oraz automatyczna ewidencja wpłat
  • Łatwa komunikacja między rodzicami a radą rodziców
  • Minimalizacja ręcznych czynności administracyjnych
  • Intuicyjna i prosta obsługa

Jesteśmy przekonani, że aplikacja znacząco uprości zarządzanie finansami rad rodziców – pozwoli osobom za nie odpowiedzialnym oszczędzić wiele czasu i przyczyni się do zdynamizowania procesu wpłat dobrowolnych składek rodziców przeznaczanych na działalność statutową szkoły.

Szczegółowe informacje o programie przekażemy we wrześniu br., ale już obecnie osoby i rady rodziców nim zainteresowane prosimy o kontaktowanie się z p. Krzysztofem Zubą – Pełnomocnikiem Zarządu Fundacji „Rodzice Szkole”: tel. 794 923 558, e- mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wojciech Starzyński
Prezes Zarządu Fundacji „Rodzice Szkole”