logofundacji

Poradnik dla rad rodziców do pobrania ZA DARMO

„Rodzice – Partnerzy i Sprzymierzeńcy” to kompleksowy poradnik dla rad rodziców, wydany przez Fundację „Rodzice Szkole”. Jak osiągać porozumienie? Jak rozwiązywać pojawiające się problemy? Jak skutecznie wpływać na życie i profil szkoły? To tylko kilka z wielu pytań na jakie odpowiada.


Poradnik  „Rodzice – Partnerzy i Sprzymierzeńcy” został przygotowany przez doświadczonych  członków rad rodziców oraz ekspertów z dziedziny edukacji. Publikacja skierowana jest do rodziców, dyrektorów szkół, nauczycieli oraz  samorządów terytorialnych, do  wszystkich  którzy chcą skutecznie rozwijać edukację  korzystając z pomocy i aktywności rodziców.
W poradniku znajduje się kompletne zestawienie aktualnych regulacji prawnych dotyczących funkcjonowania rad rodziców. Czytelnik otrzyma również  pełen zestaw informacji na temat   finansowej strony działania rady rodziców, jej organizacji, kompetencji oraz miejsca w strukturze szkoły i środowiska lokalnego.


Publikacja  zawiera także wzory dokumentów, niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania rad rodziców , w tym przykładowy regulamin rady rodziców, preliminarz, protokół komisji skrutacyjnej i wiele innych oraz  przykłady z codziennej praktyki w pracy  rad rodziców.

Zapraszamy Państwa również do wspierania naszej Fundacji poprzez wpłaty.

WPŁATY NA NUMER KONTA:
Bank Pocztowy S.A.95 1320 1104 3036 9430 2000 0001
Fundacja "Rodzice Szkole"
ul. Szajnochy 11 lok. 201-637 Warszawa

Fundacja "Rodzice Szkole"KRS nr 0000268115

NIP:  525 - 23 - 85 - 781

REGON 140781919


Poradnik można pobrać bezpłatnie w formacie PDF po wypełnieniu formularza